O nas

Jako Wydział Psychologii UW wchodzimy w fascynujący dialog z otoczeniem społecznym i biznesowym. W naszych murach dzieje się prawdziwa nauka. Tradycję dostaliśmy od poprzednich pokoleń. Nowoczesność współtworzymy dla następnych.

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim zostały powołane, aby umożliwić osobom z wyższym wykształceniem realizację idei lifelong learning (kształcenia przez całe życie). Nieodłącznym elementem lifelong learning jest motywacja. Motywacja kandydata, by podjąć odpowiedzialność za swoje dalsze życie, posiąść nowe umiejętności, które pomogą mu sprostać wymaganiom otoczenia.

Nasza oferta to:

  • studia podyplomowe – trwające 1 lub 1,5 roku
  • kursy weekendowe

Kierujemy ją nie tylko do psychologów, ale również do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu psychologii – absolwentów wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich. Realizujemy również studia i kursy na zamówienie
– aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

 

Wyróżnienia i akredytacje

Uniwersytet Warszawski oraz sam Wydział Psychologii od lat zajmują czołowe miejsca w różnego rodzaju rankingach edukacyjnych. Zdobyte przez Wydział akredytacje i certyfikaty poświadczają wysoki poziom kształcenia, spełniający najwyższe standardy:

  • Najlepsze studia psychologiczne w kraju w roku 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 według prestiżowego i rozpoznawalnego Rankingu Uczelni Akademickich „Perspektywy”.
  • Wyróżniająca ocena jakości kształcenia przyznana przez Polską Komisję Akredytacyjną w roku 2016 na okres 8 lat,
  • Wyróżniająca ocena aktywności badawczej i naukowej przyznawana przez Komisję Ewaluacji Jednostek Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (tzw. Kategoria A+).

ranking kierunków studiów