Dofinansowanie

Dofinansowanie

Dofinansowanie z Urzędu pracy

Poszukujesz pracy? Chcesz stać się bardziej konkurencyjny na rynku pracy? Urząd Pracy może wesprzeć Cię w zdobywaniu nowych kwalifikacji. Sprawdź tutaj!

Dofinansowanie od pracodawcy

Posiadasz stałe zatrudnienie, jednak czujesz potrzebę rozwoju? Dla każdej firmy pracownik to największa inwestycja – nie wszyscy zatrudnieni wiedzą, że mogą starać się o pomoc w sfinansowaniu studiów podyplomowych w miejscu pracy. Wybierz interesujący Cię kierunek i przedstaw pracodawcy program studiów wraz z podaniem o dofinansowanie.
Pobierz przykładowy wzór podania

Nieoprocentowane pożyczki z Ogólnopolskiego Programu Edukacji Naukowej (OPEN)

Jednorazowy koszt czesnego to zbyt duże obciążenie dla budżetu? Sprawdź warunki pożyczek z Funduszy Europejskich proponujących pomoc finansową dla dorosłych osób chcących podjąć studia podyplomowe, kursy i szkolenia, trwające nie dłużej niż 2 lata. Jednorazowa kwota pożyczki może wynieść nawet 100 000 zł, a każdy z uczestników projektu może skorzystać z niej kilkukrotnie. Okres zwrotu – 60 miesięcy. Aż 15% wartości pożyczki umarzane jest po zakończeniu kształcenia. Dodatkowo, po spełnieniu określonych warunków, poziom umorzenia może wzrosnąć nawet do 25%. Szczegóły tutaj.

Dofinansowania studiów dla osób niepełnosprawnych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Szczegóły oraz warunki udzielania dofinansowań z PFRON – Sprawdź tutaj!