[COVID-19] Funkcjonowanie studiów podyplomowych na Wydziale Psychologii od 25.05.2020

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do informacji zamieszczonych na stronie Wydziału Psychologii (http://psych.uw.edu.pl/2020/05/25/covid-19-nowe-zasady-funkcjonowania-budynku-od-25-05/) przekazujemy najnowsze komunikaty odnośnie funkcjonowania sekretariatu studiów podyplomowych na Wydziale Psychologii od dnia 25.05.2020 r.:

  • Pracownicy sekretariatu studiów podyplomowych pracują przede wszystkim w trybie zdalnym. W związku z tym preferowaną formą kontaktu pozostaje komunikacja przez pocztę elektroniczną (podyplomowe@psych.uw.edu.pl). Godziny pracy sekretariatu pozostają bez zmian, od poniedziałku do piątku w godz. 10-16.
  • Sekretariat studiów podyplomowych nie jest jeszcze w pełni otwarty dla interesantów. W przypadku braku możliwości rozwiązania sprawy przez e-mail i/ lub telefon, możliwe jest jednak umówienie się na osobistą wizytę w sekretariacie studiów podyplomowych. Potrzebę odbycia takiej wizyty należy zgłosić mailowo (podyplomowe@psych.uw.edu.pl) podając przyczynę oraz preferowany termin (w godzinach pracy sekretariatu). Wszystkie osoby odwiedzające Wydział muszą otrzymać odpowiednie upoważnienie do wejścia i przebywania na terenie budynku.
  • Dokładne informacje odnośnie funkcjonowania sekretariatu studiów podyplomowych oraz przebiegu rekrutacji na studia podyplomowe w roku akademickim 2020/21 znajdą Państwo w wciąż aktualizowanej sekcji FAQ: http://www.podyplomowe.psychologia.pl/najczesciej-zadawane-pytania/.
    Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi tam informacjami.

Dziękujemy serdecznie za wyrozumiałość i współpracę w tym trudnym czasie!


Data publikacji: 29 maja 2020